Як я виростила гарбуз сорту Титан Во саду ли, в моєму городі

Во саду ли, в моєму городі все про благоустрій саду і городництві

Як я виростила гарбуз сорту Титан

Автор: | Рубрика: Баштанні

Вітаю, дорогі друзі!Сьогодні в статті, я хочу розповісти як виростити гарбуз. Як відомо, найбільший плід, не означає найсмачніший, винятком на мій погляд є кавун. Чим він більший, тим солодший. Велика гарбуз не зовсім зручна в зберіганні та приготуванні. Виростити великого гарбуза було для мене самоціллю, але на фото виглядає красиво. В основному я вирощую гарбуза середнього розміру і дуже солодкі. В цьому році порадував сорт гарбуза Титан він зображений на фото. Читала, що гарбуз Титан виростає величезних розмірів 30-50 кг не межа для неї. Одна любителька гарбузів написала, що посадила сорт Титан, щоб його не змогли забрати з городу злодюжки, так як він виростає величезного розміру – мене ця запис посмішити.

Найбільші рекордні гарбуза вирощують за кордоном, у них проходять конкурси та виставки величезних гарбузів. Отримують призи за вирощену найбільший гарбуз. У нас не чула про таких конкурсах. Та й далеко нам до їх гарбузів, вирощують вони їх на суцільних добривах і не для їжі.Моя гарбуз на фото нижче виглядає дуже скромно в порівнянні з їх гігантами, зате смачніше.

Як я виростила свою гарбуз

Місце для посадки я вибираю сухе і сонячне. В цьому році я посадила гарбуз на місце, де минулої осені закопувала залишки рослинності з городу. Навесні зробила лунку, внесла піввідра перегною, додала деревної золи близько склянки, все необхідно перемішати з землею, полила і висадила розсаду гарбуза. Розсаду я висадила в кінці травня, ночі ще стояли прохолодні і мені довелося вкривати плівкою. Поливала тільки теплою водою і не під корінь, а в канавку навколо стебла. Поливала кожен день, поки розсада не прижилася. Через 3 тижні зробила першу підгодівлю коров'яком. Добриво готую наступним чином: на відро води додаю 1 літр коров'яку, 1 склянка золи. Коров'як готую з трави, гною, кропиви, яке настоюється цілий тиждень. Другу підгодівлю даю, коли рослина зацвітає, третє – при утворенні невеликих плодів. Гарбуз я виростила тому що залишила одну батіг з першої зав'яззю, а всі інші видалила. А так як велика гарбуз для мене не головне, як я вже говорила вище. Я вирощую середні гарбуза для вживання, тому залишаю 2-3 батоги і на них по 3 зав'язі. Такі гарбуза можна з'їдати сім'єю за один раз, приготувавши цікаві та корисні страви. Мені дуже сподобалася гарбуз в формі кабачка – солодкі і невеликі. Можна фарширувати такі тиковкі – зручно і смачно.

Коли збирати гарбуз і як зберігати

Урожай гарбуза зібрати слід до перших заморозків і зберігати в приміщеннях провітрюваних і прохладних.Тикви з плодоніжкою зберігаються довше і не загнивають. Їх би я відклала подалі, а ті, що без плодоніжок вжити в першу очередь.Свой урожай гарбузів я зберігаю в прохолодному сухому підвалі. Деякі толстокорие сорти гарбузів зберігаються до весни. З новинок Хуторянка і скороспелка Веснянка завоювали популярність серед наших садівників своїми смаковими якостями.
В минулому році я садила гарбуз з динним ароматом, Дуже смачна, соковита – хоч сирої їж. Сорт Мускатна – зберігати її можна не більше 6 місяців, потім м'якоть втрачає свої особливі смакові якості і годиться тільки для переробки. Ми її і їли в першу чергу. В цьому році я знову посадила цей сорт. Моїй родині дуже вже він сподобався.
Ось такі нехитрі агротехнічні прийоми дозволили мені виростити гарбуз.А яку найбільший гарбуз виростили ви? Поділіться в коментарях.
Хочете отримувати інформацію першими – підпишіться на оновлення на головній сторінці. Тисніть на блакитний бейджик.